התפיסה המקצועית שלי מתבססת על אמונה ביכולת הילד אך יחד עם זאת אני מאמינה שההורים הם השותפים המשמעותיים לכל תהליך ולהשגת כל מטרה ולכן אני רותמת את ההורים לשותפות אמיצה בתהליך.

יש לי ותק של למעלה מ-30 שנים מתוכן עבדתי במשך 15 שנים במכון להתפתחות הילד באילת, שם פגשתי ועקבתי אחר מגוון רחב של ילדים עם לקויות שונות ומגוונות בגילאים שונים. כיום, אני עובדת במעונות ובגנים של העמותה לחקר וטיפול באוטיזם ואני פורצת דרך בכך שאני בין הפיזיותרפיסטיות הראשונות בעולם המתמחה בגישת DIR.
יש לי קליניקה בתל אביב בה אני מרבה לראות ילדים עם קשיי וויסות וקשב, ילדים בספקטרום ASD, תינוקות מעוכבים, אמהות שמבקשות הדרכה וייעוץ וילדים מאחרים בהשגת אבני דרך על רקע מוטורי או על רקע רגשי. 
אני מאמינה ש"הגוף הוא הבית של הנפש" וזאת הנחת המוצא בטיפול שלי.

את השינוי המשמעותי בתהליך המקצועי שלי עשיתי לאחרונה, בעקבות קורס פרקטיקום אצל ד"ר נורית יגרמן, במסגרת לימודי תואר שני בהתפתחות הילד באוניברסיטת בר אילן, ד"ר נורית יגרמן הפגישה אותי עם הגישה הטיפולית של "Follow The Child" וזה גרם לשינוי בתפיסה הטיפולית שלי אותה אני מנחילה היום כמדריכה קלינית במסגרות רבות לדור הבא של הפיזיותרפיסטים. 

אני בעלת תואר שני בהתפתחות הילד, את עבודת התיזה שלי עשיתי על 'הניעה לשליטה' ואני מתכוננת להמשך לעסוק בבניית תוכנית התערבות טיפולית.

 

המפגשים איתי כוללים הדרכת הורים שזה ה"כובע" הנוסף שרכשתי במרכז להורות ומשפחה בסמינר הקיבוצים וכן בוגרת קורס אימון להורות.  
אני מעבירה סדנאות ומנחת הורים במפגשים פרטניים, להם אני קוראת "אימון הורי" כי אפשר התאמן על זה.  
אני בוגרת קורס NDT בסיסי ותינוקות, השתלמויות רבות, מדריכה קלינית ומובילת דיעה בתחום התפתחות הילד
בעבר עבדתי כמנהלת תחום  בבית לוינשטיין רעננה ובבי"ח תל-השומר במכון להתפתחות הילד.

השילוב של אימון הורים וידע מקצועי מאפשר לי שיתוף פעולה ייחודי עם ההורים ומביא להצלחות ולהישגים.

בנוסף לעבודתי, אני מקדישה זמן רב לפרוייקטים לטובת הקהילה בארץ ובעולם.

לאחרונה התחלתי ללמד במספר מסגרות התפתחות תקינה, אוטיזם ולקויות התפתחותיות.

סמינר הקיבוצים: במסגרת 'רכיבה טיפולית' אני מלמדת התפתחות תקינה ולקויות.

עידן ההורות- שהיא שלוחה של מכללת תל חי: אני מלמדת ב'קורס מאסטר': יועצות שינה, מלוות לאחר לידה, מלוות                        התפתחותיות ומנחות הורים: התפתחות תקינה.

מכללת וינגייט: במסגרת קורס 'מדריכות ספורט טיפולי' מלמדת: התפתחות תקינה ושאינה תקינה ואוטיזם. 

פיזיותרפיה של ילדים והתפתחות
פזיותרפיסטית התפתחותית
הרצאות לגני ילדים בנושא התפתחות ילדים
אורלי נייגר
פיזיותרפיה של הילד

את האתר של אורלי ניתן למצוא גם באתר ההמלצות של מיכאלה ברקו: www.mymichaela.com

מספרים על אורלי

אורלי היא פיסיותרפיסטית אלופה - מקצוענית אמיתית, בעלת ידע עשיר ומגוון וניסיון רב.

מעבר לכך - אורלי שופעת עצות מעשיות שתורמות היטב לחיי היומיום (בכל תחום!) אך במיוחד כמובן בכל הקשור להתפתחות ילדים, גידול ילדים ולהורות.

אורלי בורכה ביכולת מדהימה ליצור קשר עם ילדים. החיבור שהיא יוצרת עם ילדים בכל הגילים הוא מיידי.

המקצועיות של אורלי כפיזיוטרפיסטית, יכולת הבנתה למצבו הרגשי והחברתי של הילד ולדינמיקה המשפחתית מאפשרת לה לתת טיפול הוליסטי לגופו ונפשו של הילד המטופל. אורלי מביאה אתה שפע של אנרגיה ויוצרת אוירה של משחק והתנסות חיובית. כל אלה הופכים אותה למטפלת האידיאלית בילדים.

אורלי נייגר האישה והאגדה!

בתחילת דרכי בהיותי אמא חדשה מצאתי את דרכי להתפתחות הילד מלאת חששות לקראת הלא נודע ולא ידעתי מה צופן העתיד.

בהתפתחות הילד פגשתי בך אישה בדמות מלאך  ואני מרגישה שזכינו בפיזיותרפיסטית בחסד עליון; אשת שיחה עם כישרון מדהים להרגיע אך לא רק במילים יפות אלא בהעמדת מראה מול פניי שתשקף את המציאות בדיוק כמו שהיא, לטוב ולפחות טוב. לביתי היה עיכוב התפתחותי, ואת אורלי היית שם כל הדרך כדי להדריך ולטפל גם בי. ידעת לומר את מה שצריך ומעבר לכך האמנת בבת שלי וצדקת! היא צמצמה פערים, הטורטיקוליס הסתדר ואנחנו לא נשכח אותך לעולם. תודה על מי שאת.

קסם!!! כי זה מה שאת עושה בטיפולים פרטניים!!! זכיתי לראות צעד אחר צעד את השינוי שחל בילד ואני ממליצה לכל הורה, מי שבאמת רוצה לראות שינוי והתקדמות ולקבל כלים להתמודדות שמסייעים גם כשהם גדלים, שיפנה רק אלייך!! 
אני זכיתי הדרך לא היתה פשוטה אבל התוצאות!!!!! מחכה ליום שנצלם את שי אל כיום עם האפס סיכויים שנתנו לו... וכשנפגשנו את ידעת להגיד במדויק מה המסוגלות ולאן הוא יגיע! כבר בימים הראשונים שמתי לב לשינוי ועד היום הוא ואני מעריכים אוהבים וגאים בך! ומודים לך כי לטפל בילד ולהביא אותו לתוצאות, צריך להאמין בו ולתת לו את ההרגשה של המסוגלות וזה בדיוק מה שאת עשית לילד שלי ולעוד ילדים! הוכחת לנו ההורים שעם טיפול נכון תפילות מתגשמות! תודה לך שגרמת לילד שלי להגיע למקסימום ולי למינימום התערבות ;-) 
אוהבים אותך ומחכה לספר בקול בכך מקום אפשרי על התרומה הענקית שלך בחיים שלנו כמטופלים שלך (התפתחות הילד באילת)... זכינו בך וזאת היתה זכייה חד פעמית! הורים יקרים לכו לפגישת הכרות ותבינו איזו מתנה אלוקים הביא לעולם!!! 
תודה אורלי שלנו. 
נ.ב. בתמונה יש ילד שמודה לך עד היום. 

53c4dcda-4358-41d3-aded-1e6442045c6a.jpg
אודותי